A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Очаківська багатопрофільна лікарня" Очаківської міської ради

Історична довідка

Будівництво Очаківської центральної районної лікарні розпочато у 1972 році, повністю введено в дію 25.08.1977 року з потужністю на 305 ліжок цілодобового стаціонару. З того часу, з метою поліпшення рівня надання медичної допомоги населенню проведено значну роботу.

2000-2002 роки – проведено капітальні та поточні ремонти: проведено ремонт чотирьох відділень стаціонару та завершено ремонт харчоблоку ЦРЛ.

2004-2005 роки - зроблено технічну документацію ЦРЛ на землевідведення та землекористування, водовідведення та водокористування, документацію БТІ на право власності на нерухоме майно. Капітально  відремонтовано артсвердловину та замінено башту Рожновського, з упорядкуванням санітарної зони. Накриті шатровими дахами: харчоблок, інфекційне відділення, хірургічний блок, перехідні приміщення та під’їзд до відділення швидкої медичної допомоги. Проведено капітальні ремонти за рахунок благодійної допомоги в рентгенологічному та фізіотерапевтичних кабінетах, лабораторних кабінетах поліклініки. Придбано новий автомобіль швидкої медичної допомоги. Відремонтовано весь санітарний транспорт ЦРЛ. Організовано реанімаційне відділення на 3 ліжка. Придбано 3 новітніх комп’ютерних ЕКГ та ксерокс. Введено електронну пошту. Придбано кольпоскоп, бінокулярний мікроскоп, 3 електровідсмоктувачі.

2005 рік - проведено реорганізацію ОМК в інформаційно-аналітичне відділення медичної статистики та введені в дію комп’ютерні програми «Медстат», «Укрвак», «Медичні кадри», «Національний реєстр України». З 01.09.2005 року проведено реорганізацію 20 ліжок цілодобового стаціонару ЦРЛ в ліжка денного стаціонару поліклініки.

2011 рік - проведено заміну вікон та дверей на металопластикові у приймальному відділенні, відділенні швидкої медичної допомоги та дитячому відділенні. Оснащено кабінет інженера з охорони праці та техніки безпеки. Зроблено ремонт водяного насосу ЕЦВ-6 башти Рожновського, замінено водопостачальні труби від башти – 30 м. Відновлено технічну документацію (паспорт) та проведено поточний ремонт газового котла ЦРЛ НИИ-105. Проведено поточний ремонт пральні ЦРЛ. Проведено акредитацію клініко-діагностичної лабораторії ЦРЛ, паспортизовано витяжні установки в КДЛ та рентгенкабінеті. Відкрито кабінет підтримки грудного вигодовування та школи відповідального батьківства.

2011 рік - здійснено комісійну оцінку ЦРЛ на відповідність статуту «Лікарня, доброзичлива до дитини». Придбано та встановлено в автоклавну 1 аквадистилятор та 3 кондиціонери (один – в реанімаційній, два – в оперблоці). Придбано житло (4 квартири) для лікарів ЦРЛ.

2012 рік - відкрито кабінет замісної терапії для наркозалежних. Внесені зміни в кошторис щодо капітального ремонту інфекційного відділення. За рахунок коштів спецфонду проведено заміну постільної білизни в епідфонді інфекційного відділення. Придбано рентген-апарат діагностичний на два робочих місця в ЦРЛ.

2013 рік - проведено акредитацію Очаківської ЦРЛ. Здійснено ремонт кабінетів поліклініки та проведена реконструкція санітарної кімнати для інвалідів у поліклініці. Подані документи для виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію котельні ЦРЛ. Проведено ремонт покрівлі моргу. Проведено ремонт будівлі стаціонару. Відкрито сайт АРТ-терапії. Проведено роботу щодо участі у загальнодержавних програмах з метою залучення інвестиційних коштів для ремонту інфекційного відділення. Розпочато ремонт інфекційного відділення, затверджено проектно-кошторисну документацію (реконструкція приміщень інфекційного відділення Очаківської ЦРЛ). Проведено поточний ремонт сходин будівель ЦРЛ.

2014 рік - відкрито мамологічний кабінет на базі гінекологічного кабінету та кабінет патології шийки матки. Створений сайт медичних закладів Очаківського району «Медицина Очаківщини». Замінено глибинний насос. Проведено ямковий ремонт доріг та тротуарів території ЦРЛ. Проведено поточні ремонти сходин 1-4 поверхів у будівлі стаціонарних відділень та реконструкцію реєстратури поліклініки ЦРЛ, ремонт башти Рожновського. Замовлений та виготовлений проект модернізації вузла обліку газу в котельні ЦРЛ, отримано дозвіл на роботу з сосудами під високим тиском, придбано у липні коректор газу для обліку газу в котельні ЦРЛ. Отримано декларацію на вивіз твердих відходів. Замовлений та отриманий дозвіл на роботу ліфту. Замінено 2 вікна на металопластикові у пологовому відділенні. Встановлено 2 нових бойлери (хірургічне та терапевтичне відділення). Придбано за кошти обласного бюджету (депутатські): пульсоксиметр для новонароджених, пульсоксиметр для дорослих та електрокардіограф.

За 9 місяців 2015 року встановлено новий глибинний насос на артсвердловину та проведено ревізію артсвердловини. Виготовлений проект модернізації вузла обліку в Очаківській ЦРЛ та проведено модернізацію вузла обліку газу. У підвальному приміщенні ЦРЛ встановлено санвузол та рукомийники для організації пункту укриття. Встановлено 2 котли СЕТ-500 на пілетах і проведені налагоджувальні роботи для переходу на альтернативний вид палива. Також встановлено димоходи від котлів СЕТ-500 та підключено до центральної димохідної труби котельні ЦРЛ і встановлені електродвигуни на димоходи котлів та два центробіжні насоси. Відремонтовано 15 м каналізаційної мережі, проведений ремонт запасних сходів до відділень ЦРЛ з першого по четвертий поверхи.

Сьогодні ліжковий фонд складає 164 ліжка, денний стаціонар - 20 ліжок. Поліклінічне відділення на 250 відвідувань.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора